625
1. místo

Desky WOLF - jednička ve zvukové izolaci!

Odhlučnění mezibytové stěny v komplexu Prague Marina, Praha 7. Montován kontaktní systém W 40 se zvukově izolační deskou Wolf TRI ve dvou vrstvách
hlasovat pro projekt
Líbí se vám tento projekt?
Tak jej podpořte, váš hlas
přidá 5 bodů!

doporučte e-mailem doporučte na facebooku doporučte na twitteru

CIUR a.s.

CIUR a.s.Pražská 1012
250 01 Brandýs nad Labem

tel: 326 901 411, fax: 326 901 456
GSM brána: 737 250 055
e-mail: info@ciur.cz

ciur.cz

ZOBRAZIT VŠECHNY PROJEKTY

Desky WOLF - jednička ve zvukové izolaci!

Patentově chráněné zvukově-izolační desky WOLF představují zcela nový izolační systém pro použití ve stavebnictví. Jde o dokonalou zvukovou izolaci vaší stavby! Základní princip desek WOLF je jednoduchý: Dle známých fyzikálních zákonů může vysokého zvukového útlumu a dobré tepelné akumulace docílit pouze těžká hmota v nepojené formě. Ve všech svých detailech jsou desky WOLF vyrobeny z biologicky odbouratelných a absolutně čistých materiálů. Ve speciálně konstruovaném kartonu na principu překližky je integrován pálený, křemičitý písek.

Vnitřní konstrukce desky a použité materiály umožňují pojmout a eliminovat celé frekvenční spektrum zvuku. Aktivní zvuková vlna prochází až sedmi vrstvami kartonu a šesti vrstvami písku. Při přechodu mezi těmito vrstvami různých materiálů ztrácí zvuková vlna svoji energii a je tímto efektem výborně tlumena. V porovnání s konvenčními podlahami, vyrobenými pomocí suchých i mokrých procesů, mění tyto „wellness desky“ pozitivním způsobem celkové klima v interiéru.

Pomocí desek WOLF lze běžně dosáhnout zlepšení kročejového útlumu až o 33 dB a útlumu zvuku až o 36 dB. Lze tak splnit i náročné požadavky na zvukovou izolaci proti hluku z ulice, železnice nebo dokonce rušného leteckého provozu. Oproti konkurenčním materiálům dosahuje systém útlumu zvuku zejména v nízkofrekvenčním spektru od 50 do 200 Hz. Z výsledků měření lze konstatovat, že desky WOLF jsou vhodné také pro použití u zvukově-izolačních dveří, ve strojovnách a při modulární výstavbě. Subtilní tloušťka 10 (15) mm nabízí celou řadu možností použití při novostavbách, sanacích i rekonstrukcích pozemních staveb. Více informací naleznete v přiloženém katalogu, ceny v aktuálním ceníku a nákup můžete provést prostřednictvím našeho internetového obchodu.

Zvuková izolace podlah a stěn bytové jednotky v Brně. Na stěny aplikován kontaktní systém W 40. Do podlah položena plovoucím způsobem deska Wolf TWIN v jedné vrstvě a roznášecí vrstva v podobě suchého systému MDF. Jako finální krytina byl zvolen vinyl ve formě lamel.
Odhlučnění podlahy v panelovém domě. Systémové řešení WOLF pro betonovou podlahu. Skladba: Vrstva měkké dřevovláknité desky, zvukově izolační desky WOLF, plovoucí laminátová podlaha.
Odhlučnění stěny bytu v panelovém domě. Kontaktní systém WOLF, tloušťka 38 mm, zlepšení vzduchové neprůzvučnosti stěny až o ΔR´w = 10
Odhlučnění mezibytové stěny Praha 3. Montován kontaktní systém WMZ D 1_2 s tloušťkou 27,5 mm.
Řešení akustického problému v bytech v 1NP a 2NP. Aplikace desek WOLF na původní dřevěný trámový strop. Plocha 30 m2.
Odhlučnění jedné místnosti bytové jednotky v Praze 1, kde majitel chová 6 velkých papoušků.  Kombinace desek Wolf a pohltivého materiálu na stěnách.
Odhlučnění mezibytových stěn v bytovém domě v Jihlavě.
PanelovyDum.cz - rekonstrukce panelových domů. Hlasujte pro realizace, které vás zaujaly, čtěte aktuální informace, získejte kontakty a inspirujte se.

REKLAMA

Panelak 49
Panelak 48
Panelák 44
CRR
ÚVODNÍ STRÁNKA
ČLÁNKY A INFORMACE
O PROJEKTU
VYBERTE SI KATEGORII: