595

Zábradlí ALUMINCO

ul. Dr. Edvarda Beneše, Neratovice
hlasovat pro projekt
Líbí se vám tento projekt?
Tak jej podpořte, váš hlas
přidá 5 bodů!

doporučte e-mailem doporučte na facebooku doporučte na twitteru

INTEGRA METAL SYSTEMS s.r.o.

INTEGRA METAL SYSTEMS s.r.o.Vzorková prodejna:
Petrohradská 3,
Praha 10, 101 00
tel.: 271 743 400
e-mail: aluminco@aluminco.cz

www.aluminco.cz

ZOBRAZIT VŠECHNY PROJEKTY

ALUMINCO – moderní kvalitní hliníkové balkonové zábradlí pro panelové domy a novostavby

Hliníkové balkonové zábradlí ALUMINCO je první certifikovaný systém zábradlí pro panelové domy a novostavby v České republice.
Zábradlí je povrchově upraveno práškovou vypalovanou barvou (komaxitem). Tato povrchová úprava společně s použitými hliníkovými profily zaručuje bezúdržbovost zábradlí a jeho vysokou životnost. Zábradlí dodáváme v jakékoliv barvě dle vzorníku RAL - a to v matném nebo lesklém provedení. Barvu zábradlí si volí každý zákazník dle svého přání.

Díky tomu, že hliníkové balkonové zábradlí pro panelové domy a novostavby současně vyrábíme, dodáváme a montujeme, můžeme nabídnout velmi příznivé ceny. Hliníkové balkonové zábradlí je vyrobeno s důrazem nejen na jeho bezpečnost, ale také na moderní a špičkový design. Uplatnění nachází všude tam, kde je potřeba kvalitní hliníkové zábradlí – nejčastěji je toto hliníkové zábradlí montováno na balkony a lodžie panelových domů, ale také novostaveb. Hliníkové balkonové zábradlí vyrábíme nejen ve standardních rozměrech, ale na základě přání zákazníka jsme schopni vyrobit i jakékoliv atypické balkonové hliníkové zábradlí – toto hliníkové balkonové zábradlí tak může najít uplatnění například i na různých terasách, plochých střechách či podobných prostorách.

ul. Štefánikova, Hradec Králové
ul. Rektorská, Praha 10
ul. Bruslařská, Praha 10
ul. Vikova, Slaný
ul. Nušlova, Praha 5
PanelovyDum.cz - rekonstrukce panelových domů. Hlasujte pro realizace, které vás zaujaly, čtěte aktuální informace, získejte kontakty a inspirujte se.

REKLAMA

Panelak 49
Panelak 48
Panelák 44
CRR
ÚVODNÍ STRÁNKA
ČLÁNKY A INFORMACE
O PROJEKTU
VYBERTE SI KATEGORII:
Bohužel, váš hlas nebyl připsán. Pro započtení vašeho hlasu aktivujte ve svém prohlížeči cookies a odešlete hlas znova

( zavřít )