538
1. místo

Kuchyně Panelreko

538
hlasovat pro projekt
Líbí se vám tento projekt?
Tak jej podpořte, váš hlas
přidá 5 bodů!

doporučte e-mailem doporučte na facebooku doporučte na twitteru

PANELREKO, s.r.o.

PANELREKO, s.r.o.Křejpského 1523
149 00 Praha 4
tel.: 272 658 372
e-mail: praha@panelreko.cz

www.panelreko.cz

ZOBRAZIT VŠECHNY PROJEKTY

PANELREKO = rekonstrukce i s novou kuchní
Panelreko se již více než deset let věnuje tématu bydlení v panelovém bytě. Je specialistou na přestavbu bytových jader. Během posledních let se věnuje i dodávkám kuchyní do prostor panelových bytů.

Jak to začalo...
V roce 2001 jsme přišli s myšlenkou dodávat k rekonstrukcím bytů také nové kuchyňské linky. Motivace byla jasná. Kdo předělává koupelnu, bude chtít také novou kuchyňskou linku. A klient nemusí tyto akce koordinovat. Panelreko bylo první, ostatní následují...

Tenkrát jsme oslovili Ing. Jiřího Růžičku, který pracoval jako designer nábytku ve výrobní společnosti Interier Říčany, a.s. Ten pro nás vyvinul zcela originální modulový systém nazvaný PANELKUCHYNĚ. Do té doby nebylo běžné, že by se pamatovalo na instalace vedoucí za spodními skříňkami, aby se nemuselo "drážkovat" do betonu. To bylo revoluční.

Kuchyně - jak je to dnesNáš výrobní program převzala v rámci zefektivnění výroby společnost DELFI, která pro nás naše kuchyňské linky vyrábí. Vy se tak můžete těšit na pravou českou kvalitu, žádné levné komponenty, kování, nebo nekvalitní tenké lamino. Využijte naše zkušenosti s koordinací stavebních a truhlářských prací a objednejte si k rekonstrukci bytu, nebo koupelny také kuchyňskou linku.

Tvary a dvířka kuchyněVýběr tvarů a barev dvířek kuchyní, pracovních desek a korpusů je veliký. K vidění v našich bytových studiích. Množství typů skříněk nabízí variabilitu řešení, poskládáme vám kuchyňskou linku na míru.

Samozřejmostí je grafický návrh kuchyně zdarma.PANELREKO dodává kuchyňskou linku i s následným zapojením spotřebičů a dřezu. Pokud od nás budete chtít jen kuchyňskou linku, zajistíme pro vás i přípravné stavební práce. Budou se Vám věnovat naši specializovaní kolegové v Bytovém studiu na Praze 4 a v Českých Budějovicích v obchodním centru Vltava v ulici Fr. Ondříčka.

PanelovyDum.cz - rekonstrukce panelových domů. Hlasujte pro realizace, které vás zaujaly, čtěte aktuální informace, získejte kontakty a inspirujte se.

REKLAMA

Panelak 49
Panelak 48
Panelák 44
CRR
ÚVODNÍ STRÁNKA
ČLÁNKY A INFORMACE
O PROJEKTU
VYBERTE SI KATEGORII:
Bohužel, váš hlas nebyl připsán. Pro započtení vašeho hlasu aktivujte ve svém prohlížeči cookies a odešlete hlas znova

( zavřít )